Tarzınızı da götürün!

Tıraş aksesuarlarımız şık, fonsiyonel ve oldukça hafiftir: Tıraş bıçakları, takıp çıkarılabilir fırça başlıkları, krom kaplama alüminyumdan yapılmış fırça sapları ve aynı zamanda koruma kaplarından oluşmaktadır.

En sade tasarımımız olan el yapımı deri çantalarımızı üretirken ise, klasik kamera – dürbün gibi değerli objelerin çantalarından ilham aldık.

seyahat2

Taşınabilirlik ve iyi hissetme bir arada

Seyahat kitlerimizle dünyanın neresinde olursanız olun pürüzsüzlüğü ve iyi hislerinizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Diğer büyük serilerimiz kadar sofistike ve aynı zamanda fonksiyonel ürünlerimizin amacı konforuyla beraber hep yanınızda olmaktır.

Örneğin fırça başlığı için yüksek kaliteli Silvertip Fibre® ürününü kullanıyoruz. Oldukça kaliteli olmasının yanında, uzun ömrü ve çabucak kurumasına çok şaşıracaksınız! Bu seri, sadece iş seyahatlerinizde güzel anlar bırakmak için üretildi.

İyi yolculuklar!

Kaliteli tıraş malzemeleri ve doğru bakım ürünleri her zaman elinizin altında mı? Kişisel tercihleriniz ve dilediğiniz bakım türüne göre favori ürünleriniz de bavulunuza göre daha büyük ya da küçük olabilir. Bizim iki farklı seyahat çantası modelimiz de Almanya’da, bitkisel tabaklanmış deri kullanılarak el yapımı olarak üretilmektedir ve tıraş fırçası, tıraş bıçağı için özel bölmelere sahiptir. Bunun yanında dilediğiniz kişisel bakım ürününüzle kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Tıraş kremleri ve jilet koruyucuları, özellikle hareket halinde olduğunuz zamanlarda çok pratik kurtarıcılardır.

seyahat3