babalar günü hediyesi

Tüm duyular için deneyim

Sizlere sunulan her ürünümüz sevgiyle, ilgiyle, endüstriyel uzmanlık ve sanatsal el işçiliği ile üretilmektedir. MÜHLE ıslak tıraş ürünleri alanında tüm ürün gamını kullanıcılarına sunabilen dünya çapında sayılı üreticilerden biridir: Tıraş fırçaları, tıraş bıçakları ve tıraş ile ilgili diğer ürünleri (tıraş sabunu, tıraş kremi ve tıraş sonrası balsam) sizlere ulaştırır. MÜHLE ORGANİK adı altındaki el yapımı doğal kozmetik serisi, vücut bakım ürünleri ve diğer şık aksesuarlar ile ürün yelpazesi tamamlanır.

Markamız bir lüks seri ve üç karakteristik tasarım serisi ile komple tıraş kitleri üretmektedir. Tüm modeller, fırçalar, kartuşlu tıraş bıçakları, klasik tıraş makinaları ve standlar birbirleriyle farklı şekilde şık kombinler oluşturabilir.

Koleksiyon Serilerimizi İnceleyin

EDITION

Edition

Güzellik zamanın ötesinde duruyor

Mühle’nin en lüks serisi olan MÜHLE EDITION, en yüksek standartlarla tıraş erbabı kullanıcılarımız için tasarlandı.

Etkileyici silüeti ve hacimli boyutlarıyla, değerli porsuk kılından ya da sentetik Silvertip Fibre® kılından fırçalarıyla birlikte karbon (MÜHLE EDITION No:1), çin lakesi (MÜHLE EDITION No:2) yada bataklık meşesi (MÜHLE EDITION No:3) kullanılan seriler, ıslak tıraş taraftarlarının aklını karıştırmak için yeterli.

 

EDITION

CLASSIC

Classic Serisi 

Geleneksel Tasarım

CLASSIC serileri arasından SOPHIST serisi, uyum içindeki boyutları ve görünümüyle, klasik tasarımı mükemmel ölçüde somutlaştırır. Fırça başlıkları ise boz porsuk, ince porsuk ya da premium kalitedeki Silvertip Fibre® kıllarıyla kombinlenerek daha da güzel bir hal alır.

PURIST serisinin saf dili, en sade tasarımıyla ve en minimal çizgide sizlerle buluşuyor. Serinin fırça kılları da aynı şekilde boz porsuk, ince porsuk veya premium kalitedeki Silvertip Fibre® kıllarından oluşur.

CLASSIC

MODERN

Modern Serisi 

Gelecek Şekilleniyor

Fütüristik şekilleri, son derece ergonomik tasarımı ve kendi içinde değiştirebilir fırça başlıklarıyla MODERN serisi sevenleri için her zaman ayrı bir yerde.

STYLO serisi;  konik yapıdaki şekli, yenilikçi malzeme konsepti ve üç farklı premium kalitedeki kıl çeşitleriyle sizleri büyüleyecek. Ayrıca aynı özellikleri bulabileceğiniz KOSMO serisi, değerli materyalleri üzerine ince krom işlemeleri ve elegant tasarımıyla bu seriye farklı bir anlam katıyor.

MODERN

INTRO

 Intro Serisi 

Kalite herşeyin başında

INTRO koleksiyonunda, ıslak tıraşçılar cazip fiyatlarla seçilmiş aksesuarlar da bulabilirler. Bu koleksiyondaki tıraş fırçaları;  saf porsuk ve vegan kullanıcılarımız için ideal olan Black Fibre kıllarından oluşur.

LISCIO modelleri, en sade tasarımlarımızı içerir. RYTMO modelleri de çeşit çeşit çarpıcı konik şekilli aksesuarlarla karakterize edilmiştir. VIVO serisi ise dizayn olarak daha klasik bir çizgide oturmaktadır.

INTRO

TRADITIONAL

Traditional Serisi 

Yüksek standartlardan anlayanlar için

Bu seride sizlere şık aksesuarları beraberinde el yapımı ve ıslak tıraşın atası olan, geleneksel formdaki klasik tıraş bıçaklarını sunuyoruz.

TRADITIONAL serisi, parıldayan bir krom, kırmızı altın ve klasik popüler renkleri içerir. Tıraş fırçaları boz porsuk ve Silvertip Fibre® kıllarıyla mevcut olup, tüm aksesuarların kendileriyle uyumlu standları vardır.

TRADITIONAL