Sıradan şampuanlar gibi sakalınıza ve cildinize ait doğal yağları uzaklaştırmadan, sakalınızı derinlemesine temizleyen ve aynı zamanda sakal kremi uygulanmışçasına sağlıklı sonuç veren çift etkili bir kombinasyona sahiptir. The Bearded Man sakal şampuanı, hem sakalınızı hem de sakal altındaki cildi nazikçe temizleyerek, yumuşak, yönetilebilir ve hoş kokulu bir sonuç elde etmenizi sağlayacaktır.

Sakallarını uzatan veya uzun bırakan erkekler genelde birçok problemle karşılaşırlar. Yeni başlayanlar için, saçlarda kullanılan şampuanlar sakala uygulandığında sakal ve deri rahatsız edici şekilde kurur. Hatta bazı erkekler bu sebeplerle sakallarını yüz sabunları ya da duş jelleri ile yıkamaya yönelmektedirler ve bu temizleyiciler de sakalda kalıntılar bırakır.

Baylar tarafından karşılaşılan gerçek saç sorunlarına odaklanırken, onlara doğal ve hoşnut kalacakları çözümler sunmak için, ürünlerimizin içeriğindeki tüm maddeleri özenle seçtik. Ürün içeriğindeki pro-vitamin B5 ve buğday proteini, yıpranmış ve zayıf kalmış sakalları nemlendirir, güçlendirir ve kuruluğu tedavi eder. Bu sayede cildiniz ve sakalınız mutlu ve sağlıklı hale gelir! Sakallarınızı derinlemesine temizlerken aynı zamanda doğal içeriğiyle cildinizi de besler. Ürünün düzenli kullanımı sonrasında sakallarınızın temiz, yumuşak ve uysallaştığını fark etmemeniz mümkün değildir!

Az miktarı yoğun şekilde köpürür ve doğal, hafif , taze bir kokuya sahiptir. Sıradan ve geleneksel şampuanlardan daha uzun ömürlüdür ve kıyaslandığında kullanım süresi yaklaşık üç kat daha fazladır. Bu şampuanı kullandıktan sonra ek bir krem uygulamanıza gerek olmaz, temizler aynı zamanda bakım yapmış olursunuz!

  • Yüksek Performanslı
  • Şampuan ve Krem ikili etki .
  • Sakallarınızı ve cildinizi nazikçe temizler.
  • Erkekler ile test edilmiştir. Asla hayvanlarla test edilmemiştir!

Vizyonumuz, içerik bakımından etik, doğal ve hayvanlar üzerinde test edilmeden organik ürünler üretmek ve ürünlerin görülür ve hissedilir sonuçlar vermesini sağlamaktır. Tüm ürünlerimiz hiçbir kötü kimyasal içermez, etik prensiplerle doğal ve mükemmel maddelerle formüle edilmilştir. Dolayısıyla sahip olacağınız her şişe, güzellik endüstrisinde sıklıkla kullanılan şüpheli kimyasallardan arınmış olur.

Kullanım Şekli: Islak sakallarınıza doğrudan az bir miktar şampuanı uygulayın, zengin bir köpük elde etmek için nazikçe masaj yapın ve köpürtün. Ardından ılık suyla durulayın. Önerilen kullanım miktarı haftada iki ya da üç keredir. En mükemmel sonuç için yıkamanın ardından The Bearded Man Company™ sakal yağını uygulayabilirsiniz.