Bakım seti, kendi özel kutusunda en sevilen sakal yağı ve şekillendirici wax ürünü birlikte içerir. Aslında sakallı erkekler için altın değerinde bir hediye seçeneğidir!

Sakal Yağı – 10 ml

Yoğun bakım, nemlendirici, pürüzsüz görünüm ve besleyicilik gibi özellikleriyle sakalınızı her açıdan önemser. Her bir şişe; doğal ve esanslı yağlar gibi zarif maddeler içerir, yağlı hissi vermez ve şüpheli kimyasallar içermez.

Bu sakal bakım yağıyla ilgili en sevdiğimiz şey, ürünün kullanımının kolay ve sonuçlarının şaşırtıcı şekilde harika olmasıdır. Pratik kullanımı sayesinde gününüze büyük bir fark katar.

Sakal Bıyık Şekillendirici – 15 g

Mükemmel yağların ve balmumlarının mükemmel şekilde harmanlanmasıyla, inatçı ve şekil vermekte zorlanılan yüzdeki tüm saçlar için üretilmiştir. Şekillendirici ürünümüz, geleneksel tarifin modern bir eğilimle güncellenmesine dayanır.

Bu ürün sakal ve bıyığınıza sadece şekil vermez, aynı zamanda bakım niteliğinde iyileştirici özelliğine de sahiptir. Sakal ve bıyıklarınızı pürüzsüz hale getirir, sizin istediğiniz şekilde görünmesini sağlar ve sizi çabasız şekilde “bakımlı-modern beyefendi” sınıfına alır. Bu ürün sakal bıyık bakımında kullanılan temel ürünlerin harika bir kombinidir.

Kullandıktan sonra, çözümü konusunda bilgi sahibi olmadığınız problemleriniz ortadan kalmaya başladığında, ne demek istediğimizi anlayacaksınız.