Şekillendirici wax

Sakal bıyık şekillendirici, mükemmel yağların ve balmumlarının mükemmel şekilde harmanlanmasıyla, inatçı ve şekil vermekte zorlanılan yüzdeki tüm saçlar için üretilmiştir. Şekillendirici ürünümüz, geleneksel tarifin modern bir eğilimle güncellenmesine dayanır.

Bu ürün sakal ve bıyığınıza sadece şekil vermez, aynı zamanda bakım niteliğinde iyileştirici özelliğine de sahiptir. Sakal ve bıyıklarınızı pürüzsüz hale getirir, sizin istediğiniz şekilde görünmesini sağlar ve sizi çabasız şekilde “bakımlı-modern beyefendi” sınıfına alır.

Size adeta baktıkça evde ve huzur içinde hissetmenizi sağlayacak bir sanat eseri sunar. Ürünün tutuş ve etki gücü, kullanılan ürünün miktarı, bıyık ve sakalların uzunluğu-kalınlığı ve hava koşullarına göre belirlenir. Biz sizin için, hem sıcak hem de en soğuk iklimin üstesinden gelmek için bu wax’ın her zamankinden daha sağlam ve etkili olmasını sağlıyoruz.

Uzun yıllardır bakım ve güzellik ürünlerinin küçük bir grubunu yaratıyor ve geliştiriyoruz. Ürettiğimiz her bir ürünün şüpheli kimyasal barındırmaması için özenle çaba sarfediyoruz. Sadece yüksek kaliteli organik bileşikleri kullanıyor ve envanterimizi düşük tutuyoruz. Şekillendirici ürünlerimizi geri dönüşebilme özelliğine sahip, cebe rahatlıkla sığacak boyutta ve sıkıca kıvrılan bir kapağa sahip kutusuyla paketliyoruz. Bu sayede nereye giderseniz gidin size eşlik edebilen mükemmel bir yol arkadaşı kazanıyorsunuz.

Yüksek Performanslı
Ürünün aşırı kullanımından kaçının, sakal veya bıyıklarınızı gürleştirebilirsiniz.
%100 doğal, balmumu ve çeşitli yağların karışımını içerir, koruyucu içermez.
Kullanımdan sonra hava geçirmemesi için ürünün kapağının sıkıca kapatıldığından emin olun.
Sakal ve bıyıklarda test edilmiştir, hayvanlar üzerinde değil!