Karbon doğal yollarla çok çeşitli şekillerde oluşan değerli bir elementtir. Karbon bileşikleri elmasta bile bulunur. Mühendisler ve aktif yarış uzmanları endüstride kullanılan karbon hakkında derin araştırmalar yaparlar.

Estetik, koyu renkli materyalin oluşturduğu tüm ince ışık yansımalarını sever. Bu zorlu malzemeyi karmaşık bir gelişim sürecinden sonra MÜHLE EDITION No. 1’in yenilikçi tasarımı için kullandık. Bunu yaparken, geleneksel, esnek elyaflı yapıları elle özel bir süreçte çalıştık.

Bağımsız boşluklar – daha sonra fırçaların ve tıraş bıçağının sap yerleri – dalgalı doku ile örtülür. Ardından, liflerin eşit derecede hizalanacağı ve ıslatılıp yüksek dereceli reçineyle birkaç çalışma aşamasında sertleştirildiği bir formda yerleştirilir ve son olarak cilalanır. Bu dinamik yansımaları ile parlayan yüzeyleri meydana getirir.

Krom olmasaydı, dünya cazibesinden çok şey kaybederdi. Islak tıraş aksesuarlarımızda işlenen son kat, en yüksek kaliteyi içerir. Malzeme korozyona dayanıklı, çok uzun ömürlü ve lüks, cazibeli bir parlaklığa sahiptir.