rasurkultur-inspiration-20
rasurkultur-inspiration-30
rasurkultur-inspiration-40
rasurkultur-inspiration-50
rasurkultur-inspiration-60

Ürün fikrinden üretime geçiş

Kalite standartlarımız dünya çapında kabul görmekte ve örnek alınmaktadır. Ancak yine de her daim gelişime açık bir şirket olarak kalmak için, her gün kendimize soruyoruz: Nasıl daha iyi olabiliriz? Ekolojik değişime bağlı olarak biz de enerjimizi fazlasıyla vegan malzemelere yoğunlaştırıyor, sentetik lifler (Black Fibre veya Silvertip Fibre®) kullandığımız tıraş fırçaları ve MÜHLE ORGANİK adı altında tamamen organik bakım serisini üretiyoruz.

Kaynaklarımızı korumak için, son bir kaç yıl içerisinde büyük ölçüde bölgesel tedarikçilerimiz ile üretimimizi tam entegre hale getirdik.

Seçilmiş tasarımcılarla yaptığımız işbirlikleri, zamanın ötesinde duran estetik standart çizgimizi belirlememizi sağladı. Ürettiğimiz her ürün erken geliştirme aşamasında ergonomik uyumluluğunu ve uzun ömürlü olduğunu kanıtlamak zorundadır.

Bizler kendi bünyemizde, klasik tıraş makinasının doğasına, seyahat için oldukça pratik olan bıçak koruyucu gibi önemli katkılar sağladık.

Günlük ıslak tıraşı, estetik ritüele çevirmek için çin lakesi ve karbon gibi motor sporlarında kullanılan, standart dışı lüks materyaller kullanmayı tercih ediyoruz. Karmaşık ürün geliştirme süreçlerimiz bazen bir yıl bile sürebiliyor. “Roma bir günde inşa edilmedi”: Bu sloganı her ürün lansmanımızda kullanıyoruz ve MÜHLE’nin uzun ömürlü bir marka olması için çalışmaya devam ediyoruz.