marke-industrielle-fertigung-10
marke-industrielle-fertigung-30

Seri mükemmellik, hassas teknoloji

Geniş bir yelpazede etkileyici fırça ve bıçaklar üretebilmek için, modern teknoloji ve seri üretim süreçlerine yatırımlar yapmaktayız.

Seri üretimlerimiz için bazılarını bizzat ürettiğimiz, bazılarını ise kendimize özel kıldığımız yüksek verimli makinalar kullanıyoruz. Otomatik üretim süreçlerimiz, kalitede tutarlılığı ve zamanında teslim edebileceğimiz yüksek adetli üretimi mümkün kılıyor. Özelleştirdiğimiz makinalarımız kılları düzgün şekilde diziyor ve yapıştırma işleminden önce doğru pozisyonda toplandığından böylece emin oluyoruz. Daha sonra fazlalıkları kendimiz keserek düzeltiyor ve şekillendiriyoruz. Son olarak zarif bir sap takıyoruz. Ağaç işleme, sentetik reçine ve metal işleme adımları için CNC tekniklerinin verimliliğinden faydalanıyoruz.

Sürecimize artık seri üretim hakim olsa da, bizim için hala el işçiliği önemli bir yer tutuyor. Fırça sapına fırça başlığının yerleştirilmesi, başlık ve sap arasındaki montaj, elle yapılan ürünlerin tek veya çok parçalı bıçaklı sistemlerle birleştirilmesi, paketleme ve ambalajlama gibi adımlar el işçiliği ile gerçekleştirilmektedir. Dünyanın her yerinden kullanıcılarımız, bizim ustalığımızdan ve endüstriyel işletme koşullarımızdan emin olabilirler. Siparişe özel üretim ise; geçmiş tecrübelerimiz, bilgi birikimimiz ve üretimdeki uzmanlığımız ile hayat buluyor.